Odporučte investovanie u nás a získajte ďalší zdroj pasívneho príjmu

Investori z celej Európy 

Odporučte k nám nového člena INVEST CLUBU a v momente jeho investície do našich projektov získavate obaja. Ak si u nás Váš investor otvorí  investorský účet a investuje ľubovoľnú čiastku od 100 EUR, získate:
0,5%
Do 31.3.2022 zvýšená odmena
1% 
Investícia do 
9 999 €
1 % z investovanej čiastky Vášho investora, ak si u nás otvorí investorský účet a investuje v jednom ľubovoľnom projekte 
od 100 do 9 999 €.
0,75%
Do 31.3.2022 zvýšená odmena
1,5%
Investícia do 29 999 €
1,5 % z investovanej čiastky Vášho investora, ak si u nás otvorí investorský účet a investuje v jednom ľubovoľnom projekte 
od 10 000 € do 29 999 €.
1%
Do 31.3.2022 zvýšená odmena
2%
Investícia nad 
30 000 €
2 % z investovanej čiastky Vášho investora, ak si u nás otvorí  investorský účet a investuje v jednom ľubovoľnom projekte
nad 30 000 €.

Ako získať nový zdroj príjmu?

Prihláste sa do Invest in Slovakia, vytvorte si účet investora a zdieľajte svoj jedinečný odkaz, ktorý nájdete vo svojom profile.
Chcem získať jedinečný odkaz pre nový zdroj pasívneho príjmu >>
5x odmena pre Vás
Za investície Vami odporučeného investora Vás odmeníme až 5x po sebe!
Vaše finančné odmeny sa pripisujú priamo do Vašich DISPONIBILNÝCH PROSTRIEDKOV vo Vašom investorskom účte. Preto je nutné, aby ste u nás mali  založený Investorský účet aj Vy.
Založte si Investorský účet a získajte nové zdroje pasívného príjmu
1% WELCOME bonus
Ku všetkým ostatným bonusom Vami odporučeného investora navyše odmeníme WELCOME bonusom!
WELCOME bonus v hodnote 1% z investovanej čiastky sa novému odporučenému investorovi pripíše po jeho prvej investícii.
Založte si Investorský účet a získajte nové zdroje pasívného príjmu

Časté otázky

Kde nájdem môj jedinečný affiliate link?

Svoj jedinečný affiliate link nájdete vo svojom investorskom účte. Kliknete si na Môj profil a na ľavej strane sa vám rozbalí ponuka, kde je aj "Affiliate". Zobrazia sa Vám informácie k programu odmeňovania a link, ktorý môžete posielať známym a získať tak ďalší pasívny príjem.

Ako viem, že sa mi nový kontakt pripíše do môjho affiliate zoznamu?

Ak investor použije Váš link, ktorý mu odošlete, jeho kontaktné údaje sa zobrazia v našom systéme. V jednom stĺpci ste zapísaný Vy ako ten, kto odporučil a v druhom nový, Vami odporučený investor. Je nevyhnutné, aby nový investor použil na registráciu Váš jedinečný affiliate link.

Čo znamená 5x odmena za každého odporučeného investora?

Systém je nastavený tak, aby ste odmenu za odporučeného investora mohli získať až 5x po sebe. Ak teda Vami odporučený investor investuje do jedného investičného projektu, adekvátne percentá z investovanej sumy Vám budú pripísané do Vašich disponibilných prostriedkov, odkiaľ si ich môžete bezplatne previesť na Váš bankový účet alebo ich u nás investovať. Túto odmenu získate až za 5 jeho investícií do našich projektov.

Ako funguje WELCOME bonus?

WELCOME bonus slúži na privítanie nového, Vami odporučeného investora, ktorý sa registruje prostredníctvom Vášho jedinečného affiliate linku. Po investícii nový investor získa 1% z investovanej čiastky k výnosom navyše. Skvelý darček na úvod.
Najčastejšie otázky, na ktoré sa pýtate
Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak