"VILADOMY KUKUČKA" úspešne zafinancované

Date
05.08.2021
Read time

3 minutes

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Po úspešnom financovaní čiastky 75.000 EUR na ďalšiu etapu projektu "Green project, Prešov" sme v Invest Clube zverejnili novú investičnú príležitosť.

Po zafinancovaní projektu Sokolky vo Zvolene sme sa v polovici júla opätovne vrátili do tohto historického mesta, lebo sa nám naskytla príležitosť kúpiť budovu na rekonštrukciu na ulici Martina Kukučína.

Po dôkladnom vypracovaní ekonomickej analýzy, SWOT analýzy a všetkých ukazovateľov s prílohami sme poskytli našim investorom možnosť podieľať sa na kúpe úrokom 12,07% p.a. (ročne) na dobu 15 mesiacov s kvartálnym vyplácaním výnosov.

Zámerom hlavného investora je rekonštrukcia chátrajúcej budovy na moderné a nízkoenergetické Viladomy Kukučka so 4x bytovými jednotkami s obytnou plochou 319,81 m2 vrátane terás a balkónov.

Výhodou bytov sú:

 • cena za rodinný dom sa vyrovná cene mestských bytov
 • parkovacie státie
 • terasa, balkón a záhrada
 • unikátny nízkoenergetický mestský koncept viladomov
 • v tesnej blízkosti centra mesta Zvolen v lukratívnej lokalite

Kampaň sme rozdelili na dve časti, kde sme chceli vyzbierať sumu 2x 140.000 EUR. Opäť ste sa zomkli, popresúvali ste dispo prostriedky do rezervovaných a dali ste nám aj v tomto projekte "zelenú", za čo ďakujeme.

Vďaka vám všetkým sa posúvame vpred a môžeme nakupovať zaujímavé nehnuteľnosti s potenciálom na rekonštrukciu a následný predaj alebo na výstavbu.

Štatistiky projektu „VILADOMY KUKUČKA":

 • Investícia spolu 278 617 EUR.
 • Minimálna investícia 100 EUR.
 • Do kampane sa zapojilo 217 investorov.
 • Pevný výnos z projektu bol 12,07% p.a. (ročne).
 • Vyplácanie výnosov je kvartálne.
 • Obdobie investície je 15 mesiacov.

Všetci ste sa spojili opäť pre ďalšiu investičnú príležitosť v rámci realitných projektov a úspešne ste zafinancovali čiastku, dokonca opäť presiahla stanovenú výšku.

Čo je ešte úžasnejšie je fakt, že ešte sa poriadne ani neukončí jedna kampaň a už máme od vás otázky, kedy prinesieme niečo nové 🙂 Vaša chuť po nových projektoch a dravosť s akou investujete je skvelá. Ďakujeme za vaše investície!

Držíme vám palce 🍀 na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak