Úspešne zafinancovaný projekt ECO-HYDRO

Date
01.02.2021
Read time

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Prvým realitným projektom tohto roka bol hneď v úvode mesiaca január nový projekt neďaleko mesta Poprad, v obci Spišská Teplica.

Išlo o investičnú príležitosť, kde sa postaví nová generácia rodinných domov ECO-HYDRO s takmer nulovou spotrebou energie, obnoviteľnými zdrojmi a úsporou vody, ktorá sa recykluje až z 85%.

Rodinné domy s vlastným pozemkom a záhradou sú momentálne žiadanou nehnuteľnosťou na realitnom trhu. Jeden rodinný dom disponuje obytnou plochou 112,57 m2 s prislúchajúcim pozemkom o veľkosti 340 m2.

Hlavným „ťahúňom“ projektu boli tieto aspekty rodinných domov:

 • cena za rodinný dom sa vyrovná mestským bytom
 • prestrešené prízemné státie
 • upravený a vyrovnaný pozemok
 • obnoviteľné zdroje energie
 • takmer nulová spotreba energie
 • recyklácia vody, ktorá ušetrí takmer 85% spotrebovanej vody
 • len 3km od mesta Poprad a 12km od centra Vysokých Tatier – obce Starý Smokovec 

Hlavný investor umožnil členom KLUBU INVESTOROV podieľať sa na tejto investícii s pevným výnosom 12,77 % p.a. (ročne). Výnosy pre tento investičný projekt budú vyplácané kvartálne. Predpokladané obdobie investície bolo na 18 mesiacov. 

Opäť raz ste sa vy, naši investori, spojili a padol ďalší rekord v čase, za aký ste dokázali naplniť čiastku 160.000 EUR.

Až 95% z vás využilo PREDREZERVAČNÝ BONUS +2% a investovali ste v prvých troch dňoch kampane. Fundraising sa ukončil v prvý deň, kedy projekt bežal už bez spomínaného bonusu.

Vďaka vám sa čiastka vyzbierala rekordne rýchlo, za 4. pracovné dni a projekt dostal „zelenú“.

Štatistiky „ECO-HYDRO“, Spišská Teplica:

 • Investícia spolu 168 331 EUR.
 • Minimálna investícia 100 EUR.
 • Maximálna investícia 20 000 EUR.
 • Do projektu sa zapojilo 124 investorov.
 • Pevný výnos z tohto projektu bol 12,77 % p.a.
 • Vyplácanie výnosov – kvartálne.
 • Obdobie investície – 18 mesiacov.

Ďakujeme za dôveru a za ďalší naplnený projekt. Ďakujeme za úspešný vstup do roku 2021. Vidíme, že má zmysel prinášať všetkým členom KLUBU INVESTOROV zaujímavé realitné projekty.

 Držíme vám palce na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak