"REZIDENCIA J. WOLKERA, II." úspešne zafinancovaná

Date
13.08.2021
Read time

2 minutes

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Na začiatku augusta sme ukončili kampaň "Viladomy Kukučka" v širšom centre mesta Zvolen a 10.8. na našich investorov čakala v INVEST CLUBE nová investičná príležitosť.

Išlo o pokračovanie projektu "Rezidencie Jiřího Wolkera" v Poprade neďaleko autobusovej a železničnej stanice. V prvej etape sme vyzbieranú sumu použili na nákup pozemku s priľahlou nehnuteľnosťou. Tentokrát sa kampaň uskutočnila na práve spojené so začiatkom výstavby, s projekčnými prácami a inžinieringom.

Po dôkladnom vypracovaní ekonomickej analýzy, SWOT analýzy a všetkých ukazovateľov s prílohami sme poskytli našim investorom možnosť podieľať sa na II. etape projektu s úrokom 12,51% p.a. (ročne) na dobu 18 mesiacov s kvartálnym vyplácaním výnosov.

Štatistiky projektu „REZIDENCIA J. WOLKERA, II. ETAPA":

  • Investícia spolu 82 040 EUR.
  • Minimálna investícia 100 EUR.
  • Do kampane sa zapojilo 74 investorov.
  • Pevný výnos z projektu bol 12,51% p.a. (ročne).
  • Vyplácanie výnosov je kvartálne.
  • Obdobie investície je 18 mesiacov.

V utorok sme spustili BONUS +1%. Vy ste neváhali. Osvedčilo sa, že tí, ktorí majú vopred prichystané finančné prostriedky v dispo, dokážu oveľa rýchlejšie reagovať. Len sa rozhodnú, akou čiastkou podporia projekt a okamžite si rezervujú investíciu s BONUSOM.

Po necelom prvom dni sme mali 16%. Streda priniesla množstvo nových vkladov, ktoré sa premenili na investície. Streda bola finálnym dňom, kedy ste využili BONUS a čiastka 82 000 EUR sa naplnila do večera.

Ďakujeme za vaše investície!

Sledujte našu webstránku, facebookovú stránku. Čoskoro vám prinesieme novú investičnú príležitosť. Buďte medzi prvými!

Držíme vám všetkým palce 🍀 na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak