Projekt "MALÉ VILY" zafinancovaný v rekordnom čase

Date
25.03.2021
Read time

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Po prvom projekte tohto roka, ECO-HYDRO neďaleko Popradu, náš tím nezaháľal a k 1.3. sme spustili nové rozhranie KLUBU INVESTOROV. Po takmer 3/4 roku vyvíjania vlastných požiadaviek na to, ako by mal asi systém pre investora fungovať sa nám to podarilo zverejniť.

Celé tri týždne sme strávili dni aj noci nad neustálym testovaním, aplikáciou zmien, buildovaním novej verzie appky až do stavu, kedy sme si boli istí, že systém je pripravený na "záťaž" v podobe novej investičnej príležitosti a prílevu nových investorov.

Hlavnou myšlienkou projektu "MALÁ VILA" je nahradiť panelákové bývanie a bývanie vo veľkých, niekoľko generačných domoch. Základná obytná jednotka má rozlohu od 65 m², takže ide o útulné bývanie s rozmermi štandardného bytu. Na vlastnom pozemku, s vlastným parkovacím miestom, s vlastnou záhradou a terasou.

Zámerom projektu je rýchle, moderné a lacné bývanie pre jednotlivca, mladé páry či partnerov, ktorí sa rozhodli pre zmenu a odchod z panelákového bývania. Výnimočnosť bývania spočíva v tom, že dokáže rásť podľa potrieb každej rodiny.

Naši investori dostali prvotnú informáciu o novom projekte "MALÉ VILY" už vo štvrtok, aby dokázali rýchlo reagovať a pripraviť sa. Kampaň sme s PREDREZERVAČNÝM BONUSOM +2% spustili v pondelok, 22. marca.

Na účty sa behom niekoľkých hodín pripísalo takmer 60 tisíc EUR. Nechápali sme tomu. Vedeli sme, že tento projekt má našliapnuté na skoré zafinancovanie. Nemýlili sme sa!

Všetci ste sa spojili opäť pre ďalšiu investičnú príležitosť v rámci realitných projektov a úspešne ste zafinancovali stanovenú čiastku. A čo viac, vzali sme všetky investície, ktoré prišli do druhého dňa do poobedia, aby nikto nebol ukrátený. Developer sa vyššej sume a takému úspechu len potešil.

Mrzí nás, že ste to niektorí nestihli, ale naozaj sa tu potvrdilo, že "kto prv príde, prv melie" alebo že "šťastie praje pripraveným".

Vidíme obrovský potenciál v tom, čo robíme a čo vám ponúkame, lebo každodenne sme s vami v komunikácii a zodpovedáme všetky vaše otázky, riešime vaše technické problémy a poskytujeme info. Sme k vám bližšie a tešíme sa vašej dôvere a dravosti.

Štatistiky projektu „MALÉ VILY":

  • Investícia spolu 152 010 EUR.
  • Minimálna investícia 100 EUR.
  • Maximálna investícia 20 000 EUR.
  • Do projektu sa zapojilo 125 investorov.
  • Pevný výnos z tohto projektu bol 13,58 % p.a.
  • Vyplácanie výnosov – kvartálne.
  • Obdobie investície – 18 mesiacov.

Je pravda, že pred každou kampaňou niečo očakávame. Analyzujeme počty investorov, ich silu a možnosti zainvestovať daný projekt, ktorý máme na stole, ale toto sme nečakali. Že by do 24 hodín bol projekt naplnený! ÚŽASNÉ!

To je to, čo nás poháňa vpred. Vaša túžba po nových projektoch, vaše finančné prostriedky a predovšetkým vaša dôvera v nás. Vy ste hnacím motorom našej spoločnosti!

Držíme vám palce na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak