Podporte projekt "Bytový dom Ružová"

Date
26.08.2021
Read time

4 minutes

Author

Mária

Aktuálne v INVEST CLUBE beží investičná príležitosť v podobe developerského projektu "Bytový dom Ružová" v treťom najväčšom meste Slovenska, v Prešove.

Na analýzach a štúdiách sme pracovali niekoľko mesiacov, kým sa projekt posunul do fázy zverejnenia investičnej príležitosti v INVEST CLUBE.

Hlavný investor ponúka možnosť aktívnym členom INVEST CLUBU participovať na tomto projekte s výnosom 12,10% p.a. (ročne) + s PREDREZERVAČNÝM BONUSOM 1% na dobu 12 mesiacov s kvartálnymi výnosmi.

Nadštandardné podmienky výnosov sú zabezpečené majetkom hlavného investora. Viac o zabezpečení realitných projektov si prečítajte TU.

Investičná príležitosť ponúka opäť skvelé investičné podmienky s kompletnou due dillingence investičného zámeru, ktorú nájdete v detaile projektu po prihlásení, resp. registrovaní do zóny INVEST CLUBU.

objekt PRED rekonštrukciou
objekt PO rekonštrukcii

Prečo sa teda oplatí investovať do projektu "Bytový dom Ružová"?

Hlavný investor kupuje pôvodnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti mesta Prešov s rozsiahlym pozemkom so zámerom rekonštrukcie a následného predaja. Z pôvodnej nehnuteľnosti slúžiacej na bývanie Hlavný investor rekonštrukciou vybuduje:

 • 2x priestranné bytové jednotky, 
 • 2x polyfunkčné, resp. obchodné, resp. apartmánové jednotky, 
 • 6x parkovacie miesta, záhrady,
 • stavebnú parcelu pre nový stavebný projekt bytovej jednotky s minimálne 6x bytmi. 

Investičnou príležitosťou kúpy a rekonštrukcie tejto pôvodnej nehnuteľnosti slúžiacej dnes ako viacgeneračný rodinný dom je:

 • prestavba objektu na nové nadštandardné priestranné byty (90m2) s vlastným parkovacím státím, s vlastným pozemkom - záhradou, a to v blízkosti centra mesta Prešov,
 • vznik prízemných polyfunkčných jednotiek, resp. apartmánových bývaní, vhodných aj na prenájom,
 • oddelenie stavebnej parcely na rozsiahlom pozemku pre novú výstavbu bytových jednotiek.

Spravodlivý výnos 12,10 % p.a. je pokračovaním nadštandardných výnosov pre všetkých členov INVEST CLUBU s pravidelnými kvartálnymi splátkami.

Vaša investícia do investičného projektu "Bytový dom Ružová" bude zabezpečená celým majetkom Hlavného investora.

Ako EXTRA BONUS ponúka Hlavný investor všetkým, ktorí sa zúčastnia tejto kampane možnosť PREDKUPNÉHO PRÁVA v prípade, že zvažujú vlastniť aktívum v podobe nehnuteľnosti.

Technické riešenie projektu

Jedná sa o projekt pozostávajúci z dvoch súčastí. Prvou je rekonštrukcia existujúceho rodinného domu na dve bytové jednotky, každá o výmere cca 90 m2 s polyfunkčnými priestormi o celkovej výmere 70 m2. Rekonštrukcia spočíva vo výmene vnútorných inštalácií, vnútorných povrchov, renovácie strechy a fasády. 

K objektu budú dobudované parkovacie plochy v uzavretom režime. Obyvateľom budú slúžiť prislúchajúce zelené plochy pre rôznorodé využitie. 

Celý objekt je oplotený a chránený kamerovým systémom. 

Druhou časťou projektu bude výstavba nového bytového domu, v ktorom sa bude nachádzať celkovo 6x 2-izbových bytových jednotiek o ploche cca 65 m2 a 1x strešný apartmán so strešnou terasou o výmere cca 80 m2 a terasou 30 m2. Každý byt disponuje s veľkoplošnými balkónmi a nadštandardnou výbavou. 

Objekt poskytuje garážové parkovanie a vonkajšie parkovacie plochy. Celý priestor, podobne ako v prvom prípade, je oplotený, vybavený kamerovým systémom a slúži len pre obyvateľov bytového domu. Prislúchajúce zelené plochy budú využívané podľa dohody.

Úžitkové plochy 

 • Hrubá obytná plocha  = 374,50 m2
 • Balkóny = 24 m2
 • Parkovacie miesta = 6x
 • Pozemok = 745 m2

Kampaň beží do 8. septembra

Po uplynutí časomiery, resp. naplnení potrebnej cieľovej čiastky, sa investičná príležitosť uzavrie. Preto, ak stále váhate, ešte je čas zapojiť sa do tejto investičnej kampane a získať tak všetky benefity a výnosy z investovanej čiastky už o 12 mesiacov s kvartálnym vyplácaním splátok.

Cieľová suma je spolu 390.000 EUR (I. etapa - 170.000 EUR, II. etapa - 220.000 EUR). V tomto momente je naplnených 23% z čiastky 170 000 EUR.

Ak si myslíte, že si "Bytový dom Ružová" zaslúži vašu pozornosť a podporu, prejdite si dôsledne due dilligence investičného zámeru a investujte s 12,10% p.a. + PREDREZERVAČNÝ BONUS 1% (platný len do 31. augusta)!

Držíme vám palce na ceste za pasívnym príjmom.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak