Podcast ROZHOVOR 🎙️ - Iveta Maďarová

Date
17.08.2020
Read time

2 minutes

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Komunikačná expertka európskeho parlamentu Iveta Maďarová nám prezradila kto je a čomu sa vo svojom živote venuje.

Je zahraničná Slovenka. Vyrastala v Srbsku v slovenskej obci vo Vojvodine, teda na severe Sbrska. Tu aj študovala na gymnáziu a venovala sa žurnalistike. Na Slovensku študovala na katedre žurnalistiky Univerzity Komenského v Bratislave.

Kam smerovali jej kroky po bakalárovi?

Odišla do Prahy, kde rok pracovala ako dištančný novinár, korešpondent. Boli to prvé pokusy pracovať z domu - pracovala pre SITU aj TASR. Robila celý ten redakčný proces. Považuje to za najpriateľskejšiu výzvu, ktorá jej kedy bola ponúknutá. Tento strávený čas považuje za najkrajší rok. V Londýne študovala magistra.

Ako sa zo sna baleríny dostanete na pozíciu v Európskom parlamente?

Komunikačný asistent je názov pracovnej pozície. Zahŕňa však oveľa viac aktivít. Zastrešuje a spája komunikáciu medzi inštitúciami v Európskom parlamente, kde tvorí audiovizuálny obsah a strihá informácie.

Aký je jej dlhodobý plán?

Čerstvo zmenila prácu. Jej plánom je rozvíjať komunikačný kanál Európskeho parlamentu.

Je pre ňu práca poslanie alebo peniaze za prácu?

Úprimne povedané, našla spoj medzi tým, že robí to, čo ju baví a napĺňa a dokonca za to má aj zaplatené. Bol to vždy jej sen.

Akú literatúru odporúča?

Posledná kniha bola zameraná na psychické zdravie. Odporúča preto aktualizáciu vedomostí v knihe nemeckej psychoanalytičky Stephanie Stahl - Dieťa v tebe.

Podcast s Ivetou Maďarovou si môžete vypočuť priamo v tomto článku, ale aj na podbean.sk, platforme Apple Podcast a samozrejme aj na našom webe investiciaslovensko.sk či facebookovej stránke KLUB INVESTOROV PODCAST. Okrem podcastu s Ivetou nájdete na spomínaných miestach aj ďalšie skvelé podcasty, ktoré sa doposiaľ venovali populárnej knihe Bohatý otec, chudobný otec od R. Kiyosakiho alebo ďalším známym osobnostiam finančného sveta.

Tvoríme pre vás blogy, podcasty aj príbehy. Veríme, že každý z vás si vyberie z možností, ktoré vám ponúkame, aby ste mohli kráčať po ceste za finančnou gramotnosťou.

*Našli ste chybu? Napíšte nám na [email protected]

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak