NOVINKA: PROGRAM ODMEŇOVANIA PRE VŠETKÝCH

Date
16.06.2021
Read time

3 minutes

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Milí naši investori. Chceme sa vám poďakovať za to, že investujete s nami! Ja to pre nás zadosťučinenie posúvať sa dopredu a vám, našim investorom, ponúkať nové investičné príležitosti.

Prinášame vám unikátny systém odmeňovania (tzv. AFFILIATE), s ktorým sa môžete stať našimi partnermi. Hlavnom myšlienkou spolupráce cez systém odmeňovania je to, aby ste pozvali cez špeciálny odkaz, link vašich známych a vybudovali si sieť kontaktov, ktorí budú investovať s nami na vaše odporúčania.

Možnosť získať odmenu má každý z vás. Je na vás, aká bude snaha z vašej strany, aké budú výšky vkladov investorov a pod. Každý investor sa počíta a my vás za to spravodlivo odmeníme.

Kde nájdem link na zdieľanie pre mojich známych?

Naše IT oddelenie pre vás pripravilo špeciálny odkaz, ktorý je vygenerovaný individuálne každému investorovi. Nájdete ho v investorskom účte v časti „Môj profil“ v ľavom stĺpci „Affiliate“. Po kliknutí na túto položku sa vám zobrazí váš link, ktorý môžete ďalej zdieľať so svojimi známymi.

Čo z toho mám?

Samozrejme, myslíme na všetko. Našim cieľom je spravodlivo odmeniť všetkých aktívnych investorov.

Odporučte k nám známeho a v momente jeho investície do našich projektov získavate obaja! Podmienkou pre získanie výhod je to, aby si Váš známy otvoril u nás účet a vybral si investičný projekt, do ktorého zainvestuje ľubovoľnú čiastku od 100 EUR. Výška odmeňovania má nasledujúci systém:

Čo je to WELCOME BONUS?

Welcome bonus, je uvítací bonus pre každého nového investora (vami odporučeného), ktorý získa bonus z vkladu vo výške 1%. Bonus sa mu pripíše do hodnoty účtu, neúročí sa a vyplatí sa na konci spolu s istinou.

Budem odmenený(á) aj následne?

Nárok na odmenu máte nielen z prvého vkladu vášho známeho, ale aj následne - konkrétne v piatich nasledujúcich investičných kampaniach. Váš známy si môže vybrať ľubovoľných 5 kampaní, do ktorých zainvestuje a vy budete opäť odmenený.

Kde dostanem peniaze za odmenu?

Systém vyplácania odmien je nastavený tak, že sa odmena pripíše priamo do Vašich disponibilných prostriedkov, odkiaľ si ich investor môže previesť na svoj bankový účet.

Špeciálny BONUS pre aktívnych

Všetkým, ktorí pokoria hranicu objemu (tj. sprostredkovaných investícií) cez odporúčania vo výške 200.000 EUR / ročne, získajú „Darček pod stromček“ vo výške 2% z objemu!

Mysleli sme naozaj na všetko. Veríme, že je to dostatočná motivácia na to, aby ste sa zapojili do nášho systému odmeňovania a získali všetky výhody, ktoré tento program prináša.

Investujte s nami a zdieľajte všetky výhody, ktoré ako člen KLUBU INVESTOROV máte a vytvorte si tak pravidelný pasívny príjem.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak