NOVÁ ZNAČKA JE TU 💙

Date
27.07.2021
Read time

2 minutes

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Pred pár dňami sme prešli na novú doménu a zverejnili rebranding našej značky, pôvodnej platformy Investícia Slovensko.

Neleníme a posúvame našu investičnú superaplikáciu na novú úroveň!

Chceme pre vás, našich investorov, ale aj pre žiadateľov pôžičiek, ktorí získavajú kapitál prostredníctvom našej platformy, vytvoriť jedinečné, inteligentné a prehľadné prostredie.

Investovať priamo do investičných projektov so spravodlivým výnosom pre všetkých? To je digitálna revolúcia a obrovská príležitosť.

Investujte do Slovenska prostredníctvom superaplikácie, pomocou ktorej na akomkoľvek mieste zistíte, kam svoje peniaze investujete a ako Vaša investícia pre Vás pracuje 24 hodín / 7 dní v týždni.

Investícia bez akýchkoľvek sprostredkovateľov s maximálnym, no spravodlivým výnosom pre vás.

Rozhodli sme sa otvoriť celému svetu novou značkou 

Nemeníme značku v dôsledku negatívnych vplyvov alebo zmeny majiteľa. Meníme značku, aby sme sa dostali bližšie k investorom z celej Európy a aby naše Slovensko aj vďaka ich investíciám rástlo.

Chceme podporovať slovenské projekty kapitálom zo všetkých kútov Európy. 

Chceme rýchlejšie a flexibilnejšie sprostredkovať investície pre úžasné slovenské projekty.

Chceme vyberať pre Vás, našich investorov, len to najlepšie!

Toto je dôležité

Okrem spravodlivých výnosov pre vás všetkých sa sústredíme na úžitok pre našu krajinu. Viac o našom tíme a poslaní si prečítajte na https://investinslovakia.eu/about-us/.

*Ak ste našli chybu, napíšte na [email protected]
O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak