Poslanie

Najprv je skvelý tím

Rozhodli sme sa byť menším tímom plným skvelých ľudí. Nie veľkou skupinou priemerných výkonov. Naša práca je zložitá a príliš zodpovedná. No vo všetkých smeroch nesmierne kreatívna a inšpiratívna. Preto nikdy nebudeme robiť kompromisy. Chceme získať a udržať si tie najväčšie talenty a poskytnúť im fantastickú víziu s maximálnou podporou pri svojej práci. Myslíme si, že naši kolegovia sú tí praví šampióni, ktorí majú pred sebou len jeden jediný cieľ. Uspieť!
Dozvedieť sa viac ohľadom investovania

2 úlohy a jedno poslanie

Invest in Slovakia je technologická superaplikácia, ktorá má 2 úlohy a jedno poslanie. Začali sme našou krajinou, Slovenskom. Pokračovať môžeme naprieč celým svetom. Veríme, že všetko je možné.
Dozvedieť sa viac ohľadom investovania

1. Výnimočné projekty

Prvou úlohou je ponúknuť svetu alternatívne investovanie do výnimočných projektov, ktoré robia náš svet lepším. Budujte bohatstvo pozitívnym spôsobom. Prostredníctvom technológie dokážeme masívne podporiť projekty s vysokým potenciálom zárobku a zároveň s pozitívnym vplyvom na prostredie, v ktorom žijeme.
Dozvedieť sa viac ohľadom investovania

2. Budujte bohatstvo

Druhou úlohou je získať nespravodlivú výhodu tých najbohatších. Využiť príležitosti, ktoré sú pre bežných ľudí vzdialené. Podieľať sa na výnosoch, ktoré zásadne zväčšujú naše bohatstvo. Budovať bohatstvo je tá najušľachtilejšia vec, ktorú môžete pre seba a pre svoju rodinu urobiť. Robte to pozitívnym spôsobom. 
Dozvedieť sa viac ohľadom investovania

Poslanie

Budujeme bohatstvo pozitívnym spôsobom prostredníctvom superaplikácie, ktorá pomáha meniť svet, v ktorom žijeme.

Spájame srdcom

Srdce v našej značke nie je prvoplánové. Pripomína nám hodnotu, ktorú ctíme naprieč celou našou firmou. Srdce obrastá našich manažérov a kolegov na všetkých úrovniach. Dohliada nad rozhodnutím, ktoré denne spoločne robíme. Srdce núti našich klientov a partnerov premýšľať inak, rozdielne. Srdce nám svojou prítomnosťou pomáha byť v rovnováhe na ceste za našimi cieľmi, inováciou, rastom, pri narušovaní pravidiel v odvetví, pri najímaní nových kolegov. Srdce nám pomáha milovať to, čo robíme.

Investičný účet bez poplatkov

Vytvorte si pasívne príjmy pravidelne vyplácané na váš účet a majte pod kontrolou svoje investície
© 2021 Invest in Slovakia prevádzkuje slovenská spoločnosť Ci investment group, s.r.o. Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
crossmenu