Vedenie

Investičná komisia

Ľuboslav Mlynarčík

Chief architect

Ľuboslav Mlynarčík

Chief architect
Ľuboslav, významný slovenský architekt s viac ako 30 ročnou praxou, ktorý sa podieľal na riadení územných plánov miest a obcí. Pripravoval projekty architektonických súťaží a stavebných realizácií v desiatkach miliónov eur ročne. Jedným z úspechov Ľuboslava je koordinácia projektu Vedeckého pavilónu UK v Bratislave a nominácia na stavbu roka Slovenska! V Invest in Slovakia významnou mierou prispieva ku koordinácii jednotlivých profesistov a architektúre investičných zámerov, ktoré postupne menia zaužívané štandardy.

Ján Hollý

CFO

Ján Hollý

CFO
Ján je významnou posilou, ktorý zastáva pozíciu finančného riaditeľa. Má bohaté skúsenosti s projektovým riadením pre úspešné korporácie v bankovom a finančnom odvetví. Pracoval ako seniorný auditor v spoločnosti PricewaterhouseCoopers, ktorá patrí medzi veľkú 4-ku najúspešnejších audítorských spoločnosti sveta. Bol zástupcom generálneho riaditeľa dcérskych spoločností finančných skupín VÚB banky a Poštovej banky. V materskej spoločnosti Invest in Slovakia dohliada na finančné riadenie, plánovanie, vzťahy s investormi a finančnými inštitúciami.

Ondrej Cirbus

CEO

Ondrej Cirbus

CEO
Ondrej korektne a efektívne riadi tímy ľudí s rôznymi expertízami a usmerňuje ich prácu pre dosiahnutie vytýčených cieľov. Založil crowdfundingovú superaplikáciu, ktorá ma ambíciu meniť krajiny. Je majiteľom developerskej spoločnosti s vlastnou projekčnou kanceláriou, architektmi a development špecialistami. Jeho vášňou sú technológie, ktoré majú potenciál zásadne meniť štandardné odvetvia.

Manažment

Mária Štefaňáková

Relationship manager

Mária Štefaňáková

Relationship manager
Mária, manažér pre vzťahy a podpora pre všetkých klientov Invest in Slovakia. Ak sa nás rozhodnete kontaktovať, či už prostredníctvom telefónu, e-mailu, alebo rýchlej správy, Mária bude pravdepodobne prvá, ktorá začne s Vami komunikovať. Svedomitá perfekcionistka s pozitívnym prístupom a úsilím pomôcť Vám s akoukoľvek požiadavkou. Bola prvým zamestnancom v Invest in Slovakia!

Norbert Gonosz

Content manager

Norbert Gonosz

Content manager
Noro tvorí obsah, fotografie, videá o aktivitách platformy Invest in Slovakia. Aj vďaka Norovi sa poslanie Invest in Slovakia spoločne s výnimočnými investičnými projektami dostanú k ľuďom do celého sveta. Noro pripravuje neuveriteľné zábery Slovenskej krajiny a financovaných projektov o ktorých sme my všetci presvedčení, že obletia svet.

Adriana Roxerová

Office manager

Adriana Roxerová

Office manager
Adriana je študentkou práva a súčasne office manažérkou v materskej spoločnosti Invest in Slovakia. Dohliada na chod kancelárie a rytmus úspešne splnených úloh. Zodpovedná a precízna pri akejkoľvek požiadavke ktorú dostane. Adriana ma obrovský potenciál stať sa seniorným manažerom so silnými právnymi základmi.

Development

Maroš Stanko

Project manager

Maroš Stanko

Project manager
Maroš je skúsený projektový manažér s 20 ročnou intenzívnou praxou. Jeho dominantou je kontrolovať  a riadiť projekty od úrovne štúdie až po fázu stavebného povolenia. Dlhodobo spolupracoval s významnými medzinárodnými partnermi ako napríklad Kaufland a Billa.

Branislav Mikloš

Construction supervision

Branislav Mikloš

Construction supervision
Braňo je skúsený, talentovaný stavbyvedúci, ktorý dlhé roky pracoval pre významnú japonskú  stavebnú spoločnosť Takenaka. Dozoroval stavby rádovo v desiatkách milionov eur. Dbá na bezpečnosť práce a kontroluje kvalitatívnu úroveň vykonaných prác priamo na stavbe. Extrémny detailista a nekompromisný dozor.

Michaela Tabáková

Senior project engineer

Michaela Tabáková

Senior project engineer
Michaela je skúsená a mimoriadne nadaná projektová inžinierka, ktorá sama, počas dní a nocí, dokáže naprojektovať extrémne zložité stavby. Dôsledne kontroluje pripravované realitné projekty a pomáha tímu analyzovať realitné investičné príležitosti. Vo svojom portfoliu ma dokončených niekoľko úspešných stavieb.

Dominika Svocáková

Junior project engineer

Dominika Svocáková

Junior project engineer
Dominika analyzuje realitné investičné príležitosti po ich technickej stránke.  Vyhodnocuje spoločne so svojími kolegami vhodnosť investičného zámeru na základe územných plánov a funkčnosti v prostredí, kde sú umiestnené. Pripravuje nákladové položky pre stavbu, ktoré sa následne aplikujú do jednotlivých variant ekonomických modelov. 

Peter Debnár

Contruction manager

Peter Debnár

Construction manager
Peter je skúsený stavebný manažér, ktorý dohliada nad realizáciou stavby od stavebného povolenia až po kolaudáciu. Za sebou má niekoľko úspešných realizácií naprieč celým Slovenskom, vrátane obľúbeného golfového areálu na Slovensku so spojenou  výstavbou nehnuteľností.

Zuzka Križanová

Real estate specialist

Zuzka Križanová

Real estate specialist
Zuzana  je realitný špecialista, ktorá súčasne komunikuje s tímami realitných agentúr. Analyzuje meniace sa realitné trhové podmienky jednotlivých regiónov na Slovensku. Vyhodnocuje ekonomický potenciál realitných investičných zámerov, ktoré posudzujeme v rámci interných previerok.

Srdcom

Srdce v našej značke nie je prvoplánové. Pripomína nám hodnotu, ktorú ctíme naprieč celou našou firmou. Srdce obrastá našich manažérov a kolegov na všetkých úrovniach. Dohliada nad rozhodnutím, ktoré denne spoločne robíme. Srdce núti našich klientov a partnerov premýšľať inak, rozdielne. Srdce nám svojou prítomnosťou ... 
Naše poslanie

Investičný účet bez poplatkov

Vytvorte si pasívne príjmy pravidelne vyplácané na Váš účet a majte pod kontrolou svoje investície
© 2021 Invest in Slovakia prevádzkuje slovenská spoločnosť Ci investment group, s.r.o. Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
crossmenu