Rýchla a flexibilná pôžička pre Váš projekt

Invest in Slovakia ponúka Vášmu podnikaniu rýchle a bezproblémové financovanie bez zbytočnej administratívy, byrokracie alebo čakacích lehôt. Náš tím profesionálov v oblasti nehnuteľností Vás zbaví byrokracie a pomôže Vám získať peniaze, ktoré potrebujete na uskutočnenie svojej obchodnej stratégie práve vtedy, keď ich skutočne potrebujete. Nie o niekoľko týždňov neskôr.

Ak máte nehnuteľnosť ako záruku a potrebujete úver, sme tu, aby sme vám pomohli. Náš proces je transparentný a plne digitálny. Neexistujú žiadne skryté ani prekvapivé poplatky a možnosti splácania sú flexibilné. Nájdeme pre Vaše podnikanie ideálne riešenie.
+500
Aktívnych investorov
+ 3 mil. €
Investované
+ 400 tis. €
Ročne vyplácané výnosy
+ 12% p.a.
Priemerný ročný výnos

Vízia

Budujeme finančnú superaplikáciu a strategicky plánujeme investície do výnimočných projektov, ktoré pozitívne ovplyvňujú našu planétu
O nás

Investičný účet bez poplatkov

Vytvorte si pasívne príjmy pravidelne vyplácané na Váš účet a majte pod kontrolou svoje investície
© 2021 Invest in Slovakia prevádzkuje slovenská spoločnosť Ci investment group, s.r.o. Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
crossmenu