Prvé kroky k investícii

Tak rýchle a jednoduché

Denne sa do investorského účtu prihlásia desiatky spokojných investorov a kontrolujú si tok svojich finančných výnosov. Začnite hneď dnes a zdieľajte spoločne pasívne príjmy z investičných projektov.
Chcem si vytvoriť investorský účet
1
Vytvorte si účet
Náš inteligentný registračný proces je vytvorený pre rýchle použitie z akéhokoľvek miesta na svete. Jednoducho si vytvorte účet, overte svoju totožnosť cez aplikáciu, vložte svoj bankový účet a poďte investovať.
2
Vložte prostriedky na svoj účet
Do jedného projektu môžete investovať od 100 € až po 30 000 €. Ak zvažujete vyššiu investíciu ako 30 000 €, resp. ak ste inštitucionálny investor, oslovte nás na [email protected] Začnite budovať vlastné investičné portfólio.
3
Vyberte si investičnú príležitosť
Prezrite si všetky investičné príležitosti vo svojom investorskom účte. Získajte kompletné informácie ešte predtým, ako investujete do tej, ktorej najviac veríte.
4
Rezervácia
Investované prostriedky sú rezervované do momentu, pokým žiadateľ o pôžičku nesplní všetky potrebné podmienky alebo nie je naplnená minimálna čiastka investície. Ak sa nepodarí získať dostatočný objem finančných prostriedkov, Vaša rezervácia sa ruší a rezervované prostriedky sa Vám uvoľnia späť do disponibilných prostriedkov.
5
Investícia
Po tom, ako žiadateľ úspešne splní všetky podmienky čerpania pôžičky a investičná kampaň získa svoju minimálnu potrebnú čiastku, finančné prostriedky sa uvoľnia na účet žiadateľa o pôžičku a Vaše finančné prostriedky sú investované a úročia sa podľa dohodnutých podmienok.
6
Výplata
Dlžník spláca istinu a úroky podľa dohodnutého harmonogramu. Investor vidí detaily investície a priebeh vyplácania výnosov vo svojom investorskom účte kedykoľvek po jednoduchom prihlásení sa. Po úplnom splatení investovanej pôžičky sa finančné prostriedky uvoľnia na účet investora. Odtiaľ je ich možné ľahko vybrať alebo investovať do ďalšej investičnej príležitosti.

Investičný účet bez poplatkov

Vytvorte si pasívne príjmy pravidelne vyplácané na Váš účet a majte pod kontrolou svoje peniaze.
© 2021 Invest in Slovakia prevádzkuje slovenská spoločnosť Ci investment group, s.r.o. Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov.
Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
crossmenu