Ďalšie dva úspešne zafinancované projekty v závere roka

Date
21.12.2020
Read time

Author

Redakcia Invest in Slovakia

Posledné dva mesiace tohto roka dali nášmu tímu poriadne zabrať. Opustili sme našu "rutinu" dlhej odmlky medzi projektmi a priniesli sme vám dve investičné príležitosti z iných kútov Slovenska.

Koncom októbra sme spustili crowdfundingovú kampaň na projekt v Prešove, ktorý mal za úlohu maximálne využiť zelené miesta na plochách, kde by bol za normálnych okolností stavebný materiál.

Hlavný investor dal možnosť našim investorom podieľať sa na projekte čiastkou spolu 200.000 eur na dobu 24 mesiacov a so spravodlivým výnosom 14,37% p.a. (ročne).

Prekvapením bolo naplnenie tejto čiastky, pre nás doteraz absolútne v rekordnom čase, za 5 pracovných dní. Je možné, že rolu zohralo viacero faktorov - iná lokalita, jeden z vyšších ponúknutých výnosov, kratšia doba investície, dlho očakávaný projekt z "našej dielne" od posledného projektu v júli a pod.

Štatistiky "Green project" - Prešov, Na Rúrkach:

 • Investícia spolu 210 998 EUR.
 • Minimálna investícia 100 EUR.
 • Maximálna investícia 30 015 EUR.
 • Do projektu sa zapojilo 107 investorov.
 • Pevný výnos z tohto projektu bol 14,37 % p.a.
 • Vyplácanie výnosov - kvartálne.
 • Obdobie investície - 24 mesiacov.

Absolútne posledným projektom tohto roka bol bytový dom vo Zvolene. Kampaň mala naplánovaných len 11 dní kvôli prichádzajúcim sviatkom.

Hlavný investor vám dal tentokrát možnosť podieľať sa na poslednom projekte roka 2020 čiastkou 230.000 eur, so spravodlivým výnosom 13,81% p.a. a s dobou investície 18 mesiacov. Navyše, ponúkol projekt s už vydaným právoplatným stavebným povolením.

Opäť ste nám ukázali, čo dokážete, ak sa spojíte. Obmedzili sme reklamu, aby sme neponúkali stále rovnakú ponuku dookola a trošku viac sme si dali záležať na mailovej komunikácii, ktorá bola určená tej ktorej skupine investorov.

Do poslednej chvíle sme verili, že projekt bude naplnený a duch Vianoc k nám zavítal predčasne 🙂 A to vo forme ďalšej úspešne zafinancovanej kampane.

Štatistiky "Bytový dom" - Zvolen, Sokolská:

 • Investícia spolu 231 412 EUR.
 • Minimálna investícia 100 EUR.
 • Maximálna investícia 20 395 EUR.
 • Do projektu sa zapojilo 158 investorov.
 • Pevný výnos z tohto projektu bol 13,81 % p.a.
 • Vyplácanie výnosov - kvartálne.
 • Obdobie investície - 18 mesiacov.

Musíme priznať, že sme sa opäť veľa naučili. Každým projektom sa vďaka vám posúvame vpred a sme za to naozaj radi. KLUB INVESTOROV sa rozrastá a my medzi vami objavujeme zaujímavých ľudí, investorov. Prichádzajú nám z vašej strany viaceré investičné príležitosti a to nás veľmi teší.

Vieme, že dôvera sa buduje ťažko, ale uvedomujeme si, že je to o pomalých a premyslených krokoch. Je to o komunikácii s vami, o promptnom zodpovedaní vašich otázok, o vybavení vašich požiadaviek a vyriešení technických problémov alebo o prevedení celým procesom investovania od A po Z.

Držíme vám palce na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.

O autorovi
Redakcia Invest in Slovakia
Crowdfundingová platforma Invest in Slovakia vznikla v roku 2019. Odvtedy sprostredkovala investície do slovenských realitných projektov v hodnote 2,3 milióna eur. Trojčlenný tím sa rozrástol na viac ako 15-členný tím špecialistov a investičná platforma zmenila brand na európsky. Každý kvartál obratovo rastie.

Posledné články

Výhodné investovanie do realít netradičným spôsobom

Ochrana osobných údajov   |   Podmienky používania portálu   |   +421 910 548 844   |   [email protected] | Invest in Slovakia prevádzkuje spoločnosť Ci investment group, s.r.o, Levočská 10, 058 01 Poprad, Slovensko.
Spoločnosť spĺňa všetky právne mechanizmy aby mohla vykonávať crowdfundingovú činnosť a tak sprostredkovať pôžičky do jednotlivých investičných projektov. Ak sa chcete dozvedieť viac o subjekte, ktorý poskytuje služby alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás prostredníctvom chatu v aplikácii Invest in Slovakia, alebo emailom na [email protected]. Platforma investinslovakia.eu neposkytuje investičné poradenstvo a individuálni investori by sa mali rozhodovať sami alebo hľadať nezávislé odborné poradenstvo, ak si nie sú istí vhodnosťou akejkoľvek investície pre ich individuálne potreby. Hodnota investícií môže stúpať, ale aj klesať v závislosti od vývoja trhu a nepredvídaných okolností. Majte na pamäti, že pri investovaní do pôžičiek podlieha Váš kapitál rizikám a nevzťahuje sa na neho žiaden ochranný mechanizmus. Viac informácií sa dozviete v sekcii FAQ (najčastejšie otázky a ich odpovede).
NBS. Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2020/1503 zo dňa 7.10.2020 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie a o zmene nariadenia (EÚ) 2017/1129 a smernice (EÚ) 2019/1937 (ďalej len „Nariadenie o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania pre podnikanie“) sa crowdfunding stane legislatívne regulovanou činnosťou. Z povahy predmetného nariadenia sa predpokladá, že orgánom povoľujúcim činnosť poskytovateľov služieb hromadného financovania a vykonávania dohľadu nad nimi bude v rámci Slovenskej republiky Ministerstvo financií Slovenskej republiky alebo Národná banka Slovenska. Ako poskytovateľ služieb hromadného financovania vítame túto snahu Európskeho parlamentu a sme pripravení aktívne sa podieľať na implementácii Nariadenia s cieľom sprehľadniť a nastaviť jednotné pravidlá crowdfundingu v rámci Slovenska ako aj celej Európskej únie.
Copyright © 2021, Ci investment group, s.r.o.
crossmenu
sk_SKSlovak